Osobní kurzy líčení: proč se mi osvědčily a co od nich očekávat

Každá jsme jiná, a proto obecné návody většinou neplatí pro všechny. Jak v módě, tak v make-upu se řídím heslem ”One Size Does Not Fit All”. Proč? Protože, to, co sluší vaší kamarádce, nemusí slušet vám. A tak všechny ty rady a videa na Youtube o tom, jak se nalíčit a jaký typ produktu je nejlepší, prostě v reálu často nefungují.

everygirlboss-com-646010-unsplash.jpg

Největším úskalím dnešní doby je to, že během posledních dvaceti let přibylo v našich drogeriích a parfumeriích nespočet produktů. Vyznat se v nich je téměř nemožné. Navíc na nás ze všech stran míří reklama.

A tak pokud se sama sebe ptáte, který make-up je pro vás ten nejlepší a jaké výrobky si pořídit, moc ráda vám na to odpovím na individuálním kurzu.

Proč právě osobní kurz a co se na něm dozvíte

Osobní kurzy, které klientkám nabízím, se mi díky mnohaleté praxi osvědčily jako nejefektivnější. Důvod je jednoduchý - odnesete si co nejvíce možných informací ušitých vám na míru.

Správné líčení vám může pomoci skrýt nedokonalosti, naopak při špatné technice nanášení a zvolení špatných barev vám nebude make-up nikdy perfektně sedět. Na kurzu pro jednotlivce s vámi tohle všechno proberu a ukážu vám, jak skvěle se dá s make-upem hrát. A co konkrétně můžete očekávat?

  1. Probereme si základní péči o pleť a přípravu pleti na make-up.

  2. Rozebereme si vaší kosmetickou taštičku. Ale nebojte. Často máme pocit, že v ní máme nevhodné výrobky, podle mojí zkušenosti ale většinou jenom stačí naučit se produkt správně aplikovat. Ve chvíli, kdy využijete jeho potenciál na maximum, funguje báječně. Povíme si i, proč je výhodné mít ve své kosmetické taštičce multifunkční produkty.

  3. Dále vám ukážu jak na denní make-up, správné techniky nanášení a vhodné produkty pro Váš typ pleti. Řekneme si, které barvy Vám lichotí a které naopak ne, jaké volit oční stíny, tvářenku a jaký tvar a barva obočí vám sedí.

Kurzy vždycky přizpůsobuji tomu, jestli se klientka líčí, na jaké produkty je zvyklá a co by se chtěla naučit. S pokročilejšími klientkami tak někdy zvládneme i večerní make-up.

Na kurzu si vedle líčení povykládáme i o trendech obecně - proč nejsou vhodného pro každého, jak jim nepodléhat a jak se nenechat strhnout reklamou.

Z celého školení si na závěr odnesete podrobný manuál, kde Vám zakreslím, jak se líčit, a zároveň si do něj můžete dělat poznámky. Přijde mi totiž skvělé, když pak doma můžete do manuálu nahlédnout. Navíc je součástí kurzu i následná konzultace po e-mailech, protože při osvojování nových technik se může stát, že třeba omylem vynecháte jeden krok a najednou make-up nebude dohromady fungovat tak jako při naší konzultaci. Nevadí, jsem Vám k dispozici.

Pro klientky, které budou mít zájem, můžeme společně vyrazit nakoupit nové produkty. Kompletně doplníme vaši kosmetickou taštičku a vy se následně doma můžete kochat ze skvělých líčidel ☺

Chcete si zarezervovat svůj termín?

Napište mi na makeup@petrasoukupova.com nebo přes kontaktní formulář.

Kurz navíc můžete věnovat jako dárek pro Vaši maminku, sestru nebo kamarádku. S radostí pro ně připravím voucher na míru.

Budu se moc těšit!