Osobní kurz líčení v novém – více času a vychytávek přímo pro vás

Mám obrovskou radost, že jste si oblíbily mé osobní kurzy líčení a že jsou pro vás přínosné. Celé léto jsem měla (díky bohu 😊) plno práce, takže vám moc děkuju! Přemýšlela jsem, jak kurz ještě vylepšit, aby byl pro vás maximálně užitečný a zábavný. Nakonec jsem se rozhodla využívat nově tablet. Věřím totiž, že vám tahle novinka pomůže pochopit všechno, co si spolu na kurzu řekneme. A následně i lépe používat kosmetické produkty. Jak tedy bude nový kurz vypadat?

individuální kurzy líčení

Tak za prvé dostanete ode mě takový líčící manuál. Jednoduše si do něj budete zapisovat nové informace. A nebude jich málo. Probereme toho totiž spoustu-co mít v kosmetické taštičce, bez čeho se neobejdete a po čem v drogerii sáhnout. Nejdřív se zaměříme na vaši taštičku s kosmetikou. Podívám se, co v ní máte a povím vám, jaké produkty jsou pro vás vhodné, jaké naopak vyřadit a co doplnit. 

A teď přichází ona zásadní novinka – po úvodním povídání vás vyfotím odlíčenou na tablet. U toho rozebereme vaše rysy, jaké partie vašeho obličeje zvýraznit a jaké jsou naopak problematické. Je to samozřejmě individuální, každou z nás trápí něco trochu jiného. Někoho kruhy pod očima, jiného povislá oční víčka. 

Pak vás nalíčím na jednu stranu tváře, tu druhou si nalíčíte vy sama pod mým vedením. Ničeho se nebojte! Půjdeme postupně a aspoň si to všechno rovnou vyzkoušíte na sobě. Vystřídáme různé štětce a kosmetické produkty, ale i techniky líčení. Samy uvidíte, že to není tak složité.

Líčení by mělo odpovídat naší osobnosti, tomu, jaké jsme a jak se cítíme. Povíme si proto, co je pro vás charakteristické a jaké líčení sedí právě vám. Pak si ujasníme, jaké produkty je potřeba doplnit do vaší výbavy a napíšeme si takový nákupní seznam.

K závěru si vás opět vyfotím a dáme vedle sebe obě fotky, abyste jasně viděla změny, kterých jsme díky líčení docílily

Další skvělou vychytávkou je, že vám přímo do fotografie nakreslím

  • kam patří jaký produkt

  • jak tvarovat oční linku, kam až by měly zacházet oční stíny

  • kam aplikovat tvářenku

  • a jak si upravit rty rtěnkou.

A co si z nového kurzu odnesete?

  1. Tzv. Make-up manuál

  2. Fotografie s poznámkami, kam patří konkrétní produkt (Výhodou je, že se vždycky můžete k manuálu a fotkám vrátit, takže se nemusíte bát, že byste něco zapomněla)

  3. Nákupní seznam, tedy co si z velkého množství kosmetických výrobků pořídit

Ale hlavně – skvělý pocit z toho, že budete vědět, co vám sluší a jaké produkty si kupovat i v budoucnu. Díky kurzu tak už nebudete pochybovat o tom, po čem v drogerii sáhnout. Navíc si řekneme něco o barvách, které jsou nesmírně důležité. Koneckonců jsem o nich už v minulosti psala, článek si můžete přečíst zde. Prozradím vám, které barvy jsou ty vaše a jak fungují při líčení. A nakonec můžeme spolu vyrazit na nákupy a společně doplnit vaši taštičku 😊

Cena tohoto nového kurzu je 2 700 Kč, a to za 2,5 hodiny. Cena 1 hodiny společného nakupování je 600 Kč.

Chcete se konečně naučit krásně líčit a být si jistá tím, co vám sluší? Napište mi na  makeup@petrasoukupova.com nebo přes kontaktní formulář.

Kurz navíc můžete věnovat jako dárek Vaší mamince, sestře nebo kamarádce. S radostí pro ně připravím voucher na míru.

Budu se moc těšit!