INDIVIDUÁLNÍ KURZ LÍČENÍ S TABLETEM


kurzlicenistabletem
tablet
makeup.jpg
konzultaceliceni

Jak bude kurz probíhat?

Dostanete líčící manuál, do kterého si můžete zapisovat veškeré informace. Podíváme se do vaší kosmetické taštičky, ale také probereme jednotlivé produkty a to jak se sama líčíte. Za pomocí tabletu si definujeme typ tváře a následně začněme líčit.

 

K čemu bude sloužit tablet?

Po úvodním povídání vás odlíčenou vyfotím na tablet. Rozebereme vaše rysy, jaké partie obličeje budeme zvýrazňovat a jaké jsou naopak problematické.

Za pomocí tabletu vám přímo do fotografie nakreslím kam patří jaký produkt, jak tvarovat oční linku, kam až by měly zacházet oční stíny a kam správně nanést tvářenku.

 

Jak se naučíte sama líčit?

Nalíčím vás na jednu stranu tváře, tu druhou si nalíčíte vy sama pod mým vedením. Ničeho se nebojte! Půjdeme postupně a aspoň si to všechno rovnou vyzkoušíte na sobě. Vystřídáme různé štětce a kosmetické produkty, ale i techniky líčení. Sama uvidíte, že to není složité. Líčení by mělo odpovídat vaší osobnosti. Povíme si proto, co je pro vás charakteristické a jaký typ líčení bude sedět právě vám. Zároveň probereme i barvy, které vám budou slušet a lichotit. Pak si ujasníme, jaké produkty je potřeba doplnit do vaší výbavy a napíšeme si nákupní seznam.

 

Co si z kurzu odnesete?

  • make-up manual a vědomosti, jak se sama skvěle nalíčit

  • fotografie s poznámkami, kam patří konkrétní produkt (Výhodou je, že se vždycky můžete k manuálu a fotkám vrátit, takže se nemusíte bát, že byste něco zapomněla)

  • nákupní seznam s doporučením konkrétních produktů

Cena kurzu je 2 700Kč, a to za 2,5 hodiny. Cena 1 hodiny společného nakupování je 600Kč.

Kurz navíc můžete věnovat jako dárek Vaší mamince, sestře nebo kamarádce. S radostí pro ně připravím voucher na míru.