REFERENCE

 

Reference

Osobní klientela


Michaela Mandelíková 
Office Managerka

Péťi líčení, účesy i přístup je pro mě naprosto dokonalý. Mám ráda jednoduchý a elegantní styl a to mi Péťa vždy splní. Mohu vše nechat v jejich rukou a vím, že se budu cítit krásně, žensky a přitom přirozeně. Kdybych mohla, tak bych se od ní nechala líčit každý den :) Petru doporučuji, je to člověk na svém místě a těším se na další líčení.

Karolína Matějková
Studentka VŠ

Konzultace s Petrou Soukupovou byla profesionální a plná praktických rad, ukázek a hlavně inspirace. Oceňuji její citlivý individuální přístup, střízlivý pohled a podporu sebevědomí.

Děkuji za vše a doporučuji, byla to radost! 

Helena Nenádlová
Podnikatelka

Někdy je to jednodušší, než bychom si mysleli. Smekám před Vaší trpělivostí, kreativitou a profesionálním přístupem. Rady a triky, za které Vám denně posílám úsměv do zrcadla: stětcem se maluje lépe, než čímkoliv jiným, tvářenka nemusí být nepřítel. Gratuluji a přeji, aby se vám profesně dařilo.

Ludmila Boháčová
Design konzultantka - Czechdesign

Petra Soukupová je nejlepší hair a make-up artist široko daleko! Kromě denní parády umí nalíčit i zvířecí smečku, které po protančené noci make-up vydrží až do noční tramvaje! Děkujeme božské Péťe a těšíme se na příště!


Více recenzí najdete na mém FACEBOOKu.