REFERENCE

 

Reference

Fotografové 

Lukáš Dvořák, David Turecký, Angelina Nga LeLubica Martincová, Lucie Baldé, Ivy E. Morwen, Petr Weigl, Nikol ObrováCouple of Prague

Celebrity

Taťana Kuchařová, Andrea Kerestešová, Veronika Chmelířová, Andrea Verešová, Tereza Budková,  Nikol Švantnerová, Lenka Filipová, Marie Doležalová


Osobní klientela


Michaela Mandelíková 
Office Managerka

Péťi líčení, účesy i přístup je pro mě naprosto dokonalý. Mám ráda jednoduchý a elegantní styl a to mi Péťa vždy splní. Mohu vše nechat v jejich rukou a vím, že se budu cítit krásně, žensky a přitom přirozeně. Kdybych mohla, tak bych se od ní nechala líčit každý den :) Petru doporučuji, je to člověk na svém místě a těším se na další líčení.


Kamila Karasová 
Nevěsta

Petra je profesionalka na svém místě. Perfektně umí vystihnout požadavky a představy. Líčila a česala mě na svatbu a účes i make-up vydržel celý den i v dešti :) Patří jí opravdu velký dík a to nejen za odvedenou práci, ale i za vstřícnost, ochotu a bezvadnou komunikaci.

Karolína Matějková
Studentka VŠ

Konzultace s Petrou Soukupovou byla profesionální a plná praktických rad, ukázek a hlavně inspirace. Oceňuji její citlivý individuální přístup, střízlivý pohled a podporu sebevědomí.

Děkuji za vše a doporučuji, byla to radost! 


Karolína Reichertová 
Maturantka

Moc děkuji Petře za účes, který mi vytvářela na maturitní ples. Skvěle vydržel od rána až do after party, kdy vypadal téměř netknutě. Perfektně si poradila s pokládanou vlnou, kterou mi předchozí kadeřnice odmítly kvůli složitosti učesat. Ačkoliv jsem na Petru narazila náhodou a na poslední chvíli, rozhodně nelituji, myslím, že jsem nemohla vybrat lépe. Všem mohu jen doporučit. :)

Helena Nenádlová
Podnikatelka

Někdy je to jednodušší, než bychom si mysleli. Smekám před Vaší trpělivostí, kreativitou a profesionálním přístupem. Rady a triky, za které Vám denně posílám úsměv do zrcadla: stětcem se maluje lépe, než čímkoliv jiným, tvářenka nemusí být nepřítel. Gratuluji a přeji, aby se vám profesně dařilo.


Lenka Ondra Hadrová
Maminka

Děkuju moc za parádní účes i make-up na naši oslavu, Petra je velmi sympa osoba a skvěle vystihla mé požadavky, zvládla to přesně dle mých představ i bez zkoušky. Díky a vřele doporučuju všem ostatním! Komunikace rychlá, bezproblémová. Kéž by to tak fungovalo se všemi.

Ludmila Boháčová
Design konzultantka - Czechdesign

Petra Soukupová je nejlepší hair a make-up artist široko daleko! Kromě denní parády umí nalíčit i zvířecí smečku, které po protančené noci make-up vydrží až do noční tramvaje! Děkujeme božské Péťe a těšíme se na příště!


Jana Vránová 
Nevěsta

Ličení a česání bylo skvělým zážitkem. Bála jsem se, jak to ty dvě hodiny vydržím, ale byl to skvělý relax. A výsledek byl ohromující. Normálně se téměř nelíčím, ale protože jsem měli jen pidi svatbu a kvůli těhotenství jsem měla i obyčejné šaty, chtěla jsem alespoň kvůli fotkám vypadat lépe a Petře se to povedlo perfektně! A vše drželo jak má. Vřele tedy doporučuji!

Více recenzí najdete na mém FACEBOOKU.